Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli nasi seniorzy, którzy tym razem pokonali beniaminka z Tłumaczowa 10:0. Do przerwy bystrzyczanie wygrywali 4:0. Dwie minuty przed końcem pierwszej odsłony gry bezmyślny faul obrońcy gości w skutek którego koszmarnie wyglądającej kontuzji doznaje nasz najlepszy napastnik Sławomir Marszałek. Nieoficjalnie – złamane dwie kości i na pewno bardzo długi rozbrat z piłką. Sławek karetką zostaje zabrany do szpitala, życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Miejmy nadzieję, że ta sytuacja czegoś nauczy wszystkich grających w tych rozgrywkach, że walka walką ale zdrowie jest najważniejsze. W drugiej części gry bystrzyczanie dorzucili jeszcze sześć bramek odnosząc okazałe zwycięstwo.