Ósmą wygraną w tym sezonie odnieśli seniorzy, którzy pokonali na wyjeździe Sudety Międzylesie 1:5 (0:2). Pogoda nie rozpieszczała piłkarzy na boisku, rzęsisty deszcz wraz z porywami wiatru na pewno nie ułatwiały grania tego dnia. Nasz zespół od samego początku wiedział, że w tym meczu musimy zwyciężyć, w pierwszych dwudziestu minutach mieliśmy kilkach sytuacji, lecz brakowało dokładnego strzału w kierunku bramki. Wynik otworzył się w 20 minucie gdy futbolówkę do bramki głową skierował Daniel Salitra.

Następnie w 38 minucie, Radek Macura po minięciu bramkarza rywali podwyższył wynik spotkania. Po przerwie zrobiło się dość nerwowo gdyż w 48 minucie Sudety strzeliły bramkę kontaktową. Ta nerwowość trwała do 60 minuty, gdy dwa szybkie ciosy zadali nasi piłkarze, bramkę na 3:1 zdobył Daniel Pasternak, natomiast już 3 minuty później było już 4:1 za sprawą Daniela Salitry. Wynik ustalił w 85 minucie Krystian Pasternak.

Następny mecz rozegramy na własnym boisku, a naszym rywalem będzie beniaminek z Wojborza, początek spotkania w tą niedziele o godzinie 14:00.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]