Niestety z różnych przyczyn nie mogliśmy na bieżąco informować Państwa o tym co dzieje się w naszym klubie na Oficjalnej Stronie Internetowej, jedynym nośnikiem informacji był nasz fanpage na Facebook. W trakcie przerwy zimowej doszło do zmiany na stanowisku trenera zespołu seniorów. Nowym szkoleniowcem został Łukasz Błądek, który jest również odpowiedzialny za szkolenie zespołu trampkarzy, który rywalizuje w Klasie Okręgowej.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową. W rundzie wiosennej w barwach Polonii nie zobaczymy Radosława Macura, który w tym sezonie zdobył dla nas 7 bramek. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy wielu bramek w barwach nowego klubu, czyli Sudetów Międzylesie. Jeśli chodzi o nowe twarze to treningi wznowili Jakub Forkasiewicz, Mateusz Kozieł, Przemysław Wojtyła, Paweł Jaśnikowski oraz Sławomir Bielak (ostatnio Iskra Jaszkowa Dolna). Dodatkowo po koszmarnej kontuzji po blisko roku przerwy powraca Sławomir Marszałek.

Jeśli chodzi o nowych zawodników, którzy wzmocnili nas z zewnątrz to w barwach Polonii zobaczymy Arkadiusza Pławiak, który przychodzi do nas z Orląt Krosnowice. Przypomnijmy, że ten zawodnik w przeszłości był już naszym piłkarzem. Drugim piłkarzem jest Wojciech Gembara, który przychodzi do nas z Interu Ożary, który zniknął z piłkarskiej mapy…

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy wielu meczów oraz zdobytych bramek w barwach Polonii !