Bardzo wysokie zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy. Wygrali oni bowiem w Gorzanowie aż 2:10 (0:6)! Poloniści bardzo szybko wyszli na prowadzenie, bo już w pierwszej minucie rzut karny na bramkę zamienił niezawodny Paweł Matecki. Z minuty na minutę przewaga naszej drużyna była coraz bardziej widoczna. Warto dodać, że drużyna Zamka od 20 minuty musiała kończyć mecz w dziesiątkę.

Po przerwie w szeregi naszej drużyny wdała się lekka nonszalancja przez co Zamek dwa razy pokonał naszego bramkarza. Lecz mimo to strzeliliśmy jeszcze cztery bramki i pewnie zainkasowaliśmy trzy punkty. Do bardzo miłej niespodzianki doszło w Wambierzycach, gdzie miejscowi WLKS mierzył się ze Śnieżnikiem Domaszków. Drużyna z Wambierzyc wygrała ten mecz 2:1 przez co to nasz zespół został samotnym liderem z przewagą trzech punktów nad Śnieżnikiem.

Następny mecz rozegramy w tą niedziele o godzinie 16:00, a naszym rywalem będzie Włókniarz Kudowa Zdrój, czyli bezpośredni przeciwnik w walce o awans do Klasy Okręgowej.