Udanie rozpoczęliśmy rundę wiosenną na własnym boisku zwyciężając z Odrodzeniem Szalejów 4:1. Mecz rozstrzygnął się praktycznie w pierwszej połowie po której prowadziliśmy już 3:0. Prowadzenie objęliśmy już w 2. minucie kiedy to precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego debiutancką bramkę zdobył Arek Pławiak.

W 21. minucie było już 2:0 po pięknym uderzeniu w same okienko bramki rywala przez Marcina Mirzyńskiego. Dwie minuty później z strzałem z woleja rezultat podwyższył Daniel Salitra. Niestety pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartkę po dwóch żółtych dostał Salitra i graliśmy w 10-tkę.

W drugiej połowie gra wyrównała się. Kilkukrotnie interweniować musiał nasz bramkarz Damian Ziarko, który popisał się świetnymi interwencjami. W 70. minucie czwartego gola zdobył Daniel Pasternak po dośrodkowaniu piłki przez Pawła Barczuka. W samej końcówce honorowe trafienie z karnego zaliczyli goście.

Już za tydzień wielkie derby gminy Bystrzyca. W Starej Łomnicy zagramy z Łomniczanką która dziś sprawiła sensację remisując z vice liderem z Woliborza.