Niezwykle ciekawie zapowiada się nadchodzący weekend. Jako pierwsi zagrają już w piątek Orliki którzy w derbach rywalizować będą z Zamkiem Gorzanów. Początek tego meczu w piątek o godzinie 17:00. Z tym samym przeciwnikiem rywalizować będzie zespół Młodzików Polonii, lecz ten mecz rozegrany zostanie dzień później o godzinie 11:00 również w Gorzanowie.

Również w sobotę odbędzie się bez wątpienia Hit kolejki w Klasie Okręgowej Trampkarzy. Niepokonana w tym sezonie druzyna Victorii Świebodzice zawita do Bystrzycy. Czy naszym piłkarzom którzy zajmują drugie miejsce w tabeli tracąc 3 punkty do swojego przeciwnika zdobędą 3 punkty? Odpowiedź po meczu który rozpocznie się o godzinie 13:00 na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej.

W niedzielę kolejne derby z udziałem drużyny Polonii. O godzinie 16:00 seniorzy zagrają na własnym stadionie z Snieżnikiem Domaszków. Rywal z Domaszkowa plasuje się wyżej w tabeli lecz podobnie jak i nasza drużyna Śnieżnik liczył przed sezonem na lepsze miejsce w tabeli. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy Mickiewicza 14.