Dawno nic nie publikowaliśmy z nowości więc czas na szybkie odświeżenie wiadomości.

Drużyna Polonii w A-Klasie na chwilę obecną utrzymuje się na podium. Po 8 meczach na swoim koncie mamy 21 punktów po 7 wygranych i jednej porażce. Nasi zawodnicy znajdują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.
Jak narazie na pierwszym miejscu góruje zespół Śnieżnika Domaszków, który na osiem kolejek, wygrał każdą.

Ostatni mecz trójkolorowych z Bystrzycy zakończył się wygraną po golu Grudnia. W Złotym Stoku, Polonia ograła Unie 1-0 po ciężkim pojedynku. Następny mecz naszych seniorów będzie oczywiście w Bystrzycy. Na naszą murawę przybędzie Pogoń Duszniki Zdrój, który w aktualnym sezonie znajduję się na 6 miejscu z dorobkiem 15 punktów po 5 wygranych i 3 przegranych.

Co ciekawe, Odrodzenie Szalejów Dolny, postanowiło opuścić szeregi A-Klasy i wycofało się z rozgrywek…

Drużyny młodzieżowe raz lepiej raz gorzej. Ostatni mecz Juniorów Młodszych zakończył się porażką. W wyjazdowym spotkaniu w Nowej Rudzie, miejscowy Piast nie dał złudzeń graczom Polonii, pewnie ogrywając swojego rywala 6:2. Bramki w tym meczu zdobyli: Zarówny, Legieć

Tak jak świetnie się spisują seniorzy z Domaszkowa, to drużyna trampkarzy uległa drużynie naszych chłopaków aż 8:1! Bramki zdobyli: Truszczyński x2, Krasoń x2, Barycz x1, Szewczun x1, Bednarek x1, Kozar x1.

Mniej szczęścia mieli nasi młodzicy, którzy ulegli u siebie skromnie bo skromnie ale jednak, 1-0 z Igliczną Wilkanów.

Na naszej stronie niedługo również pojawią się nowe zdjęcia zawodników w zakładce ,,Kadra”. Co do zdjęć, niedługo pojawią się też ciekawe oprawy graficzne, które przygotowuje nasz grafik. Co to będzie? Dowiecie się już najprawdopodobniej w 10 kolejce A-Klasy. Niestety nasz grafik nie wyrobi się na najbliższy mecz, ale wierzymy, że warto jest poczekać.