Trzecim zawodnikiem, który trafi na Mickiewicza 14 i wzmocni drużynę Polonii na boiskach ligi okręgowej jest Kamil Kozieł. Wychowanek Polonii wraca do klubu po latach wojaży na wrocławskich boiskach, gdzie reprezentował barwy FC Wroclaw Academy, trzecioligowej Ślęzy Wrocław, a ostatnio Piasta Nadolice Wielkie, skąd do końca sezonu nominalny boczny obrońca został wypożyczony do naszego zespołu.

„Jestem podekscytowany, że mogę dołączyć to tak silnego zespołu. Po wielu latach nieobecności, powrót w rodzinne strony bardzo mnie cieszy, tym bardziej do klubu, w którym były początki mojej przygody z piłką. Chęć współtworzenia ciekawego projektu, jaki tworzy zarząd wraz z zawodnikami zachęcił mnie do powrotu.
Celem osobistym jest dalszy rozwój. Zawodnicy tworzący zespół są dobrze przygotowani do sezonu i cieszy fakt wysokiej rywalizacji sportowej.
Liczę, że wraz z drużyną uda nam się zaprezentować z bardzo dobrej strony, a Polonia na stałe zadomowi się w elicie ligi okręgowej, a w niedalekiej przyszłości powalczy o coś więcej.”

Witaj w domu Kamil!

Źródło zdjęcia: Glks Orlęta Krosnowice