Bardzo dużo będzie się działo w tym tygodniu jeżeli chodzi o nasze drużyny młodzieżowe. W dniu jutrzejszym tj. Wtorek nasi Orlicy wybiorą się do Starej Łomnicy, gdzie rozegrany zostanie turniej z ramienia OZPN Wałbrzych. Nasi piłkarze będą rywalizowali z gospodarzami czyli Łomniczanka Stara Łomnica, Spartanem Stary Waliszów oraz Śnieżnikiem Domaszków. Początek tych zmagań o godzinie 16:30.

O tej samej godzinie na stadionie w Bystrzycy Kłodzkiej rywalizować będą w ramach zaległej 5 kolejki V Ligi Okręgowej nasi trampkarze, którzy podejmować będą na własnym boisku drużynę Hutnika Szczytna.

W środę o godzinie 16:00 w ramach 8 kolejki V Ligi Okręgowej nasi Młodzicy powalczą o pierwsze ligowe punkty z drużyną Orląt Krosnowice, która prezentuje się naprawdę solidnie w tym sezonie.

Tuż po zakończeniu meczu młodzików, czyli o godzinie 17:30 na murawę stadionu wybiegną Orliki, którzy w ramach 2 kolejki Ligi MNT Sports Solutions zmierzą się z Włókniarzem Kudowa Zdrój.

Ostatnim akcentem będzie turniej z ramienia OZPN Wałbrzych naszych Żaków, którzy w piątek o godzinie 16:30 rozpoczną turniej na boisku w Zabłociu, gdzie rywalizować będą z Śnieżnikiem Domaszków, Łomniczanką Stara Łomnica, Spartanem Stary Waliszów oraz Orle Międzylesie.

O meczach naszych drużyn w nadchodzącym weekendzie poinformujemy w osobnym artykule pod koniec tego tygodnia.