Bardzo ciężki mecz czeka podopiecznych Łukasza Błądka, nasi piłkarze 11 Listopada czyli w Święto Niepodległości wybiorą się do odległego o ponad 90 km. Żarowa aby zmierzyć się z bardzo mocnym zespołem Zjednoczonych. Nasz najbliższy rywal jako jedyny zespół był w stanie pokonać aktualnego lidera Górnika Wałbrzych, kiedy to w 9 kolejce ekipa z Żarowa pokonała pretendenta do awansu na własnym obiekcie 3:0. Aktualnie po 13 rozegranych spotkaniach nasi rywale plasują się na 4 pozycji w ligowej tabeli mając na swoim koncie 26 punktów licząc się cały czas w walce o awans do 4 Ligi (bezpośrednio awansują 2 najlepsze drużyny). Bystrzyczanie natomiast z 21 punktami plasują się na 7 pozycji. Ciekawym faktem jest to, że patrząc w perspektywie 5 ostatnich spotkań ligowych nasi piłkarze są najlepiej punktującym zespołem w całej lidze (13 punktów zdobytych na 15 możliwych).

Podopieczni Łukasza Błądka wyraźnie złapali „wiatr w żagle” a Niedzielne zwycięstwo w derbach Powiatu z Nysą Kłodzko tylko pokazało, że w zespole drzemie naprawdę duży potencjał. Wydaję się, że Czwartkowy pojedynek będzie dla Nas idealnym sprawdzianem, który pokaże nam, czy grając z zespołem teoretycznie silniejszym jesteśmy w stanie dominować na boisku tak jak to miało miejsce w ostatnich spotkaniach ligowych. Ostatni mecz Bystrzyczanie z ekipą Zjednoczonych rozegrali w sezonie 2004/2005 kiedy to grając w Lidze Okręgowej pokonaliśmy ekipę z Żarowa w rundzie jesiennej na własnym boisku 5:0, natomiast na wiosnę w meczu wyjazdowym zremisowaliśmy 1:1.

Obowiązkowo w Czwartek zapraszamy wszystkich kibiców na nasz fanpage na Facebooku na którym będziemy transmitować na żywo ten pojedynek. Zapowiada się niezwykle ciekawy mecz więc nie może Was zabraknąć. Transmisję rozpoczniemy kilka minut przed rozpoczeciem meczu.