Już w Sobotę swój ostatni mecz ligowy w tym roku rozegrają nasi seniorzy. Podopieczni Łukasza Błądka podejmować będą na własnym stadionie zespół Gromu Wiktów. Mecz ten będzie pierwszą kolejką rewanżową która została przeniesiona z rundy wiosennej. Nasz zespół z drużyną z Witkowa zainaugurował tegoroczne rozgrywki w Lidze Okręgowej. W spotkaniu rozegranym 14 sierpnia tego roku pokonaliśmy na wyjeździe Grom 4:0, a bramki w tym meczu zdobywali Wojtyła, Grudzień, Jakub Mulski oraz jednego gola rywale strzelili sobie sami. Aktualnie nasz sobotni rywal po 15 rozegranych spotkaniach plasuje się na 13 pozycji w tabeli mając na swoim koncie 13 punktów, czyli tyle samo co drużyna z Wojborza, która zajmuje 14 pozycję, która oznacza spadek z Ligi. Dla zespołu z Witkowa każdy zatem mecz jest o przysłowiowe ‘6 punktów’ więc możemy spodziewać się ciężkiej przeprawy.

Bystrzyczanie natomiast po rozegranych wszystkich 15 spotkaniach rundy jesiennej zajmują wysoką 6 pozycję mając na swoim koncie 24 punkty. Możemy tylko się cieszyć z aktualnego miejsca w którym się znajdujemy bo wiemy jaki zespół ma postawiony cel na ten sezon – utrzymać się w Lidze Okręgowej. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową na pewno nie wystąpimy w optymalnym składzie, ponieważ pauzować za nadmiar żółtych kartek będzie Kamil Kozieł, a występ kilku zawodników w meczu stoi pod znakiem zapytania. Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek, na który wszystkich zapraszamy aby po raz ostatni w tym roku kalendarzowym wesprzeć nasz zespół w walce o punkty.

Dla wszystkich których z różnych przyczyn zabraknie na stadionie przy Mickiewicza 14 będziemy transmitować ten pojedynek na żywo na naszym fanpage na Facebooku.