Nasi piłkarze w dniu wczorajszym wzięli udział w turnieju Orzeł Winter CUP organizowanym przez tamtejszą Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie. Podopieczni Kamila Dymka zajęli 5 miejsce mimo, że jako jedyna drużyna pokonała 3:0 triumfatora tych zawodów – LZS Starowice. Warto różnież podkreślić fakt, że królem strzelców turnieju został nasz zawodnik Igor Służały. Gratulacje

Wyniki meczów naszej drużyny:
?Polonia ? Klub Sportowy Kryształ Stronie Śląskie 0️⃣:4️⃣
?Polonia ? Trojan Lądek Zdrój 4️⃣:0️⃣
Bramki: Służały (trzy), Idzi.
?Polonia ? Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie 0️⃣:3️⃣
?Polonia ? LKS Zieloni Łagiewniki 1️⃣:2️⃣
Bramka: Służały.
?Polonia ? LZS Starowice 3️⃣:0️⃣
Bramki: Dymnicki, Idzi, Ślusarczyk.

Bystrzyczanie zagrali w składzie: Capaja – Rudaniecki, Rarus, Dymnicki, Ślusarczyk, Mazur, Służały, Lesiak, Idzi, Kucharski.