Niezmiernie miło jest Nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z nowo powstałym salonem optycznym Lux Optica – Bystrzyca Kłodzka, który mieści się w Bystrzycy Kłodzkiej na ulicy Mickiewicza 17, naprzeciwko głównego wejścia na nasz stadion.

Lux Optica jest nowoczesnym i profesjonalnym salonem optycznym, który zaopiekuje się nie tylko twoim wzrokiem, ale również zadba o wysublimowany styl. Miejsce stworzone z myślą o bardzo wyjątkowych i wymagających klientach, którzy podążają za aktualnymi trendami w modzie, a także chcący być pod właściwą i kompleksową opieką specjalisty. Salon Lux Optica – Bystrzyca Kłodzka dysponuje szeroką gamą produktów z najnowocześniejszą technologią. Szykowne i komfortowe wnętrze oraz wykfalifikowany od lat personel ułatwią wybór w dokonaniu optymalnego rozwiązania w doborze opraw i soczewek korekcyjnych na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego nowego partnera gwarantujemy Państwu, że będziecie pod ogromnym wrażeniem oczywiście pozytywnym po wizycie. Dodatkowo zapraszamy do obserwowania profilu salonu Lux Optica – Bystrzyca Kłodzka.