Decyzją zarządu klubu od dnia jutrzejszego obowiązki trenera pierwszej drużyny Polonii pełnić będzie Arkadiusz Albrecht, który zastąpi na tym stanowisku Wiesława Zalewskiego. Trener Zalewski jako trener naszej drużyny od kwietnia tego roku poprowadził nas w 19 spotkaniach w których zanotowaliśmy 6 wygranych, 3 razy nasze mecze kończyły remisem i w 10 spotkaniach schodziliśmy z boiska pokonani. W tym miejscu pragniemy podziękować trenerowi za jego wkład w pracę w naszym klubie. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy liczyć na trenera który podjął się prowadzenia drużyny w bardzo trudnym dla nas momencie poprzedniego sezonu. Dziękujemy‼️

Nowy szkoleniowiec to postać bardzo znana w środowisku piłkarskim w naszym województwie. Pan Arek w przeszłości był trenerem takich klubów jak Zamek Kamieniec Ząbkowicki, KS Orzeł Ząbkowice Śląskie, MKS Nysa Kłodzko, LKS Iskra Jaszkowa, Łada 1945 Biłgoraj, Victoria Łukowa. Dodatkowo nasz nowy trener pracę w naszym klubie będzie łączył z prowadzeniem juniorów Orła Ząbkowice Śląskie, którzy występują w LDJ. Panie Arku witamy na Mickiewicza 14 i życzymy powodzenia ‼️

Foto: Dawid Broniszewski