Do grona sponsorów Naszego klubu dołączyła kolejna lokalna firma, a mianowicie sklep sieci Majster Plus, który znajduje się w Kłodzku na ulicy Zajeczej 4B. Jeśli remontujesz, budujesz lub przynajmniej planujesz jakieś metamorfozy swojego domu, to obowiązkowo musisz skorzystać z oferty Naszego nowego sponsora, który w swojej ofercie ma bardzo duży wybor drzwi, podłóg oraz elementów dekoracyjnych jak m.in panele scienne. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie ✊

? Jest Nam niezmiernie miło, że kolejni lokalni przedsiębiorcy chcą z Nami współpracować i budować jednocześnie markę Polonii w środowisku piłkarskim i nie tylko ? Dziękujemy ?

? Zapraszamy do polubienia Majster Plus Kłodzko na Facebooku oraz do odwiedzania strony internetowej https://klodzko.majsterplus.com/ gdzie znajdziecie Państwo oferte Naszego sponsora.

? Korzystając z okazji zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z Naszym klubem do kontraktu z Nami ✊ #razemtworzymylepszaPolonie