Drużyna Młodzików Naszej Szkółka Piłkarska Polonia Bystrzyca Kłodzka okazała się najlepsza spośród 9 drużyn w turnieju JARO CUP organizowanym przez KS Piast Nowa Ruda. Zwycięstwo w tych zawodach to nagroda za ciężka pracę jaka wykonała grupa w ostatnim czasie wraz z trenerem Kamilem Koziełem. Bystrzyczanie zgarnęli praktycznie wszystkie nagrody bowiem najlepszym strzelcem turnieju został Igor Gaweł, zdobywca 6 bramek, a MVP wybrany został Dawid Rycyk ?Ogromne gratulacje. Jesteśmy z Was bardzo dumni ??

? Polonia zagrała w składzie: Sebastian Jarząb, Igor Gaweł, Dawid Rycyk, Błażej Bojda, Igor Kata, Oskar Król, Dominik Chrząszcz, Zuzanna Korczyńska, Borys Szmigiel, Borys Wasilewski.

? Bardzo dobry występ całej drużyny ale na duże wyróżnienie należy się naszemu najmłodszemu zawodnikowi z rocznika 2014 Borysowi Wasilewskiemu, który pokazał się w każdym spotkaniu z bardzo dobrej strony jak na wiek orlika młodszego. Cała drużyna zagrała jak jedność. Wszyscy zawodnicy się wspierali i pomagali zarówno na boisku jak i ławce rezerwowej. Dziś w inny sposób zarządzaliśmy czasem gry zawodników nie mniej jednak każdy zawodnik/zawodniczka wystąpiła w dzisiejszym turnieju i przyczynili się do osiągnięcia sukcesu drużynowego. Dziękuję za zaufanie rodzicom oraz zawodnikom. Przed nami kolejne turnieje oraz mecze sparingowe na wysokim poziomie sportowym co zaprocentuje w rozwój naszych młodych adeptów nie zależnie od wyniku – tak turniej podsumował trener Kamil Kozieł.

? Akademia Piłkarska Piast Nowa Ruda turniej i organizacja ? Dziekujemy za możliwość uczestniczenia w zawodach ?


? Wspierają Nas:
? Grupa PGE
? Miasto i Gmina Bystrzyca Kłodzka
? Renata Surma – burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej
? Majster Plus Kłodzko
? JAKO Polska
? Adam Jaśnikowski
? Hydroizolacje Piszczek
? DEKOR Bel-Pol Podłogi Drzwi Okna
? Budka Sudecka
? Staropolanka
? Sandra M. Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
? Śnieżnicki Klub Biznesu
? Hotel Abis Bystrzyca Kłodzka
? Stawy Biskupie Lądek Zdrój
? Teatralna Restauracja Pizzeria
? Lux-Car Przewóz Osób Mateusz Paprocki
? AWO Andrzej Wołoszyn
? Paweł Słowik Fotowoltaika
? Firma budowlana – Piotr Kołt