Podopieczni Arkadiusza Albrechta odnieśli pewne zwycięstwo w swoim ostatnim meczu ligowym w Witkowie, gdzie pokonaliśmy miejscowy Grom aż 5:1. Formą strzelecka błysnął Kamil Zarówny który zdobył trzy bramki.

Od pierwszych minut zarysowała się przewaga naszej drużyny, która częściej utrzymywała się przy piłce i próbowała przedostać się pod bramkę rywala. Już w 8 minucie świetne prostopadłym podaniem na wolne pole Bartosza Wojtyłę wypuścił Kamil Dymek. Popularny Pcheła widząc niepilnowanego Kamila Zarównego podał do niego, a ten wykończył skutecznie akcje strzałem na pustą bramkę. Po tym trafieniu dwie groźne akcje stworzyli miejscowi lecz z dobrej strony pokazał się Damian Ziarko, który nie dał się zaskoczyć rywalom. W 25 minucie świetne podanie od Kamila Dymka wykorzystał Damian Zaborowski, który strzałem z pierwszej piłki będąc na 16 metrze nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi miejscowych i mieliśmy 2:0 dla naszej drużyny. Gdy wydawało się, że kolejne bramki to kwestia czasu, gra nieco się wyrównała. W 40 minucie po zamieszaniu po rzucie różnym to gospodarze zdobywają kontaktową bramkę która dała im nadzieję na korzystny rezultat.

W przerwie meczu w naszym składzie doszło do jednej zmiany, Jakuba Mulskiego zastąpił Dominik Ruczaj, który w meczu z Włókniarzem pauzował za nadmiar żółtych kartek. W 54 minucie udokumentowaliśmy przewagę, którą mieliśmy od wznowienia gry strzeleniem trzeciego gola. Na 5 metrze podanie od Filipa Kozłowskiego na bramkę zamienił Kamil Dymek. Pięć minut później sytuację sam na sam z bramkarzem Gromu wykorzystał Kamil Zarówny, który pomimo tego że zwlekał długo z oddaniem strzału to skutecznie wykorzystał swoją sytuację i mieliśmy 4:1. Po kolejnych 5 minutach było już 5:1. Swojego trzeciego gola w tym meczu zdobył Kamil Zarówny, który tym razem został obsłużony podaniem od Bartosza Wojtyły i pozostało mu tylko skierować piłkę na 5 metrze po pustej bramki miejscowej drużyny. Do końca spotkania mieliśmy jeszcze kilka sytuacji lecz zabrakło wykończenia oraz szczęścia w finalizacji akcji. Podsumowując zasłużone zwycięstwo bystrzyczan które daje nam ważny dla nas awans w tabeli.

Wynik meczu

Liga Okręgowa Seniorów - Wałbrzych 2022/2023

Witków

21 listopada, 2022
Grom Witków
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1 - 5
Wynik

Szczegóły

DataGodzinaLigaSezonDzień meczuCzas
20 listopada, 20221:30 pmLiga Okręgowa Seniorów - Wałbrzych2022/2023150'

Stadion

Witków

Wyniki

DrużynaBramkiWynik
Grom Witków1Porażka
Polonia Bystrzyca Kłodzka5Zwycięstwo

Grom Witków

Polonia Bystrzyca Kłodzka