Na tą zapowiedź czekaliśmy od dawna. W najbliższą Sobotę czyli za niecałe 3 dni do naszego miasta zawita WKS Śląsk Wrocław, a więc drużyna z tradycjami, która aktualnie występuje w najwyższej Lidze rozgrywkowej w Polsce – Ekstraklasie ? Trójkolorowi zmierzą się w meczu towarzyskim z naszą drużyną w ramach obchodów 7️⃣0️⃣ Lecia naszego ukochanego klubu ? Będzie to wyjątkowe wydarzenie które na co dzień nie ma miejsca ? Sięgając pamięcią ostatni raz kiedy to nasi piłkarze mierzyli się z jedną z najlepszych drużyn w Polsce to przypomina nam się jedynie rok 1️⃣9️⃣5️⃣9️⃣ kiedy to również w meczu towarzyskim zagraliśmy z Legią Warszawa. Tamten mecz zakończył się zwycięstwem stołecznego zespołu 9:1. Jak będzie tym razem ❓Dowiemy się już w Sobotę, a Ciebie nie może zabraknąć tego dnia na Mickiewicza 14 bo będzie się działo ? ?

? Wyjątkowo dla tych którzy nie będą mogli być tego dnia na tym wyjątkowym wydarzeniu będziemy prowadzić transmisje na żywo ?

? Plan Sobotnich obchodów 7️⃣0️⃣ Lecia ?
?1️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣ otwarcie obchodów, przywitanie drużyny gości oraz wystąpienie przedstawicieli Gminy Bystrzyca Kłodzka
?1️⃣1️⃣:0️⃣0️⃣ pierwszy gwizdek sędziego
?1️⃣3️⃣:0️⃣0️⃣ Zakończenie obchodów i czas na wspólne zdjęcia oraz autografy z zawodnikami Śląska

? Dodatkowo na naszym stadionie tego dnia będą dostępne gorące napoje (kawa, herbata), ciasto, kiełbasa i karkówka z grilla, bigos oraz gulaszowa ???

? Nam nie pozostaje nic innego jak zaprosić Was drodzy kibice na godzinę 10:00 na bystrzycki stadion emocji na pewno nie zabraknie ? Bilety do nabycia będą przy wejściu na stadion w cenie 1️⃣0️⃣ złotych, a dochód będzie przeznaczony na koszty związane z funkcjonowaniem klubu.

P.S. liczymy, że udostępnisz post aby o meczu dowiedziała się jak największą ilość osób ?